Training
BHV herhaling Zaterdag
Deze training is bedoeld om de eerder behaalde vaardigheden en competenties vanuit de training Basis Bedrijfshulpverlening te herhalen en te verdiepen. Het is een praktische training waar alle modules worden behandeld.
Deze training is bedoeld om de eerder behaalde vaardigheden en competenties vanuit de training Basis Bedrijfshulpverlening te herhalen en te verdiepen. Het is een praktische training waar alle modules worden behandeld: het verlenen van eerste hulp, bestrijden van een beginnende brand en het ontruimen van een gebouw tijdens een calamiteit. Deze trainingen staan ingepland op zaterdagen.
De herhalingstraining bestaat uit twee modules:
- Eerste Hulp
- Brandbestrijding & ontruimen
Tijdens de training worden de letsels/ziektebeelden en branden die het meest kunnen voorkomen behandeld en er wordt een algemene inzetprocedure bij een ontruiming geleerd. Voor specifieke bedrijfsrisico’s (bijv. werken op hoogte) zal een aanvullende training of instructie nodig zijn. Tijdens de herhalingstrainingen kunnen deelnemers onderwerpen aandragen waar zij in hun rol als bedrijfshulpverlener mee te maken hebben gehad.
Onderwerpen die behandeld worden:
- Alarmeren volgens procedure
- Benaderen van een slachtoffer
- Reanimatie & AED
- Stabiele zijligging
- Aanleggen van verbanden
- Ziektebeelden
- Bewustzijn
- Wat is brand
- Brandklassen
- Blusmiddelen
- Blussen van beginnende brand
- Redenen van ontruimen
- Procedures & communicatie
Lesmateriaal
Voor deze training wordt er geen lesmateriaal verzonden. Ter voorbereiding kunnen deelnemers het eerder uitgereikte theorieboek Basis Bedrijfshulpverlener doornemen.
Trainingsduur en tijden
De training betreft 1 dag. De tijden zijn van 08.30 – 16.30 uur. Koffie/thee met wat lekkers en een uitgebreide lunch zijn inbegrepen.
Vrijstelling EHBO-diploma
Personen met een geldig EHBO-diploma van het Oranje Kruis of het Rode Kruis kunnen vrijstelling krijgen voor de module Eerste Hulp. Indien u hiervan gebruik wilt maken, kunt u dit aangeven op het inschrijfformulier.
Handig
Locaties en agenda
- BHV Herhaling zaterdagBreda za 08-07-2023
08:30 - 12:15Breda za 08-07-2023
12:45 - 16:30 - BHV herhaling zaterdagBreda za 16-09-2023
08:30 - 12:15Breda za 16-09-2023
12:45 - 16:30 - BHV herhaling zaterdagBreda za 18-11-2023
08:30 - 12:15Breda za 18-11-2023
12:45 - 16:30

Referentie
"Ik vond het weer erg leerzaam!"
